fbpx

Ubuntu Voetbalkamp Utrecht zomervakantie 2023

10 t/m 12 juli (3 daags) of 14 juli (5 daags)

144,00214,00

Kom ook naar het leukste voetbalkamp van Utrecht!
Locatie: Sportpark Maarschalkerweerd - Laan van Maarschalkerweerd 14, 3585 LJ Utrecht
Voor wie: Alle kinderen van 4 t/m 14 jaar
Tijden: Alle dagen van 09:00 tot 16:00 uur.
Wissen

Wat maakt het Ubuntu Voetbalkamp zo leuk?

~|angellist~|font-awesome~|solid

Coole trainers

Er wordt tijdens het Ubuntu Voetbalkamp getraind onder leiding van enthousiaste trainers.  Deze trainers zijn opgeleid in onze eigen Sport to Grow-aanpak.

~|icon_mug~|elegant-themes~|outline

Verzorgde lunch, snacks en drinken

Alle tussendoortjes, de lunch en drinken zijn tijdens het Ubuntu Voetbalkamp bij het inschrijfbedrag inbegrepen.

~|icon_target~|elegant-themes~|outline

Uitdagende trainingen voor jouw skills

De trainingen zijn uitdagend voor spelers van alle niveaus en zijn ontwikkeld om de spelers te motiveren te werken aan techniek, motoriek, mentaliteit en teamspel.

~|hand-pointer-o~|font-awesome~|outline

inschrijven voor 1 dag

Het is ook mogelijk om uw kind(eren) in te schrijven voor één dag. Als dit wenselijk is dan kunt u contact opnemen met info@ubuntu-sport.com

~|smile-o~|font-awesome~|outline

Relaxte en positieve sfeer

De Ubuntu Sport coaches zijn opgeleid om een relaxte en positieve sfeer te kunnen creëren waarin kinderen zich vrolijk voelen en goed kunnen ontwikkelen.

~|clock-o~|font-awesome~|outline

Dagvullend programma

Je gaat tussen het voetballen door ook relaxen en andere sporten en activiteiten doen, waardoor je zult genieten van een heerlijke dagen. Alle dagen starten om 09:00 en het programma zal eindigen om 16:00 uur.

Kom jij ook naar het Ubuntu Voetbalkamp in Utrecht deze zomer?